Festiwal

TSL Music Festival to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne sceny klubowej.

Dedykowane w szczególności branży TSL ( TRANSPORT – SPEDYCJA – LOGISTYKA ). Plan jest prosty – wznosimy się ponad przeciętność, aby spróbować stać się jednością niezależnie od pełnionej funkcji, stanowiska i innych kryteriów, które na co dzień mogą i często dzielą ludzi. Muzyka podobno łagodzi obyczaje i potrafi zdziałać bardzo dużo w stosunkach międzyludzkich. My w to głęboko wierzymy, dlatego tak ważny jest dla nas pozytywny klimat tego festiwalu. Mamy nadzieję, że dobra energia jaką uda nam się Wam przekazać oraz z Was wyzwolić zagości w codziennym życiu i przełoży się na jego jakość. Wspólnie zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość, w szczególności biznesową. Podejmij zatem wyzwanie i dołącz do nas! Pozytywna energia czeka, my też!

TSL Music Festival vs TIR…

Być może zastanawiasz się, kto stoi za organizacją festiwalu i dlaczego firma z branży takiej jak nasza podjęła się takiego wyzwania?

Nazywam się Kinga Roszka i zamierzam Wam opowiedzieć w kilku słowach o nas jako firmie ESA Trucks oraz genezie festiwalu.

Mam nadzieję, że przekonam Was nie tylko do nas jako firmy, ale również do idei, jaka przyświeca temu niecodziennemu wydarzeniu, które zbliża się dużymi krokami…

Na co dzień zajmuję się marketingiem firmy ESA Trucks Polska, która przeszło 90 lat jest związana z branżą motoryzacyjną, w szczególności z marką DAF.

Ale chwila? Gdzie przysłowiowy TIR a festiwal muzyki klubowej? Wyprzedzam właśnie Wasze myśli… Być może wydaje się to abstrakcyjne połączenie, ale z naszego punktu widzenia ma to sens.

Jako dealer oraz serwis pojazdów ciężarowych marki DAF jesteśmy silnie związani z branżą TSL. Wiele podmiotów z nią związanych ma ten sam problem co my… Jaki?

Brakuje ciekawych opcji integracji zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi. Festiwal TSL ma pomóc zintegrować się ludziom z branży, a co najważniejsze wyzwolić z nich pozytywną energię, która – mamy nadzieję – zagości w codziennym życiu. Wszyscy jesteśmy przemęczeni, zabiegani i często nie mamy ochoty na  kolejne oficjalne spotkania, które – wiadomo – rządzą się swoimi prawami… Tego typu spotkań nie da się wyeliminować z rzeczywistości biznesowej, ale jest sposób, aby spotkania takie miały mniej formalny charakter i przyniosły korzyści każdej ze stron… TSL Music Festival to niepowtarzalne wydarzenie muzyki sceny klubowej. Muzyki, która jest w  stanie połączyć ludzi bez względu na wiek, bez względu na stanowisko i funkcję, jaką pełnią na co dzień. My to wiemy i głęboko w to wierzymy.

Zachęcamy Was również do spojrzenia na festiwal nieco szerzej. To doskonała okazja, aby Wasze zespoły mogły się zintegrować. W końcu wszyscy, bez wyjątku tworzymy tą branże i ją rozwijamy… Nie da się  jednak czegoś nieustannie rozwijać bez regularnego zastrzyku pozytywnej energii. Jako zespół ESA Trucks Polska i jednocześnie organizator TSL Music Festival gwarantujemy tą energię. Co więcej, wyzwolimy ją z każdego z Was, bez wyjątku! Stawiany opór będzie odczytywany jako wyzwanie, a każde wyzwanie wyzwala w nas bestię – rekina biznesu o wielu pozytywnych twarzach.

Zresztą spójrzcie na zdjęcie poniżej. Nie da się nas nie lubić. Tworzymy zespół zgranych ludzi którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem od wielu, wielu lat… Przyszedł jednak czas, żeby zmienić coś w otaczającej nas rzeczywistości. Stąd pomysł na wspólną integrację w ramach branży TSL.

Dołączcie zatem do nas i przekonajcie się, że warto!

Do zobaczenia 10.06.2022

Let’s meet Let’s talk Let’s dance